Newburgh Inn

ex. Knights Inn
Newburgh, Verenigde Staten View on map
4.0 Behoorlijk Gebaseerd op 30 beoordelingen
Redactiekeuze

"Deze accommodatie ligt in een veilige buurt nabij SUNY UAlbany. Het pand vertoont tekenen van lopende renovaties. Het is het meest geschikt voor bezoekers van de universiteit, en minder voor gasten die op zoek zijn naar moderne voorzieningen."

Vanaf US$ 86 US$ 75 per nacht
Bespaar 12%
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Newburgh Inn kiezen

  • Luchthaven
    4 km naar Stewart
  • Gratis parkeren
    Op eigen terrein
  • Gratis wifi
    In openbare ruimtes
  • Winkelcentrum
    3 km naar Newburgh Mall
  • Historische site
    Purple Heart op 6 min
  • Golfclub
    8 km naar Powelton

Overzicht

Het superieure Newburgh Inn met 2 sterren bevindt zich in de buurt van de historische wijk, op afstand van 3 km tot National Purple Heart Hall of Honor. Dankzij een sportcomplex in dit hotel kunnen gasten actief blijven.

Het hotel met 13 kamers is genesteld in Newburgh, zeer dicht bij een vallei. Bezienswaardigheden op rijafstand van 15 minuten van Inn Newburgh omvatten onder andere de Pride of the Hudson. Deze accommodatie kunt u op een klein stukje lopen van Algonquin Provincial park vinden. Bezoek het Algonquin Park, op afstand van 2 km van dit hotel in Newburgh, en voel de harmonie met de natuur. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Stewart op 15 minuten rijden.

De kamers beschikken over een zitruimte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. De hotelkamers zijn ingericht in eenvoudige stijl. Ze beschikken ook over privébadkamers.

Inn serveert een gratis ontbijt aan alle gasten. Drankjes zijn verkrijgbaar in de lounge bar. Amerikaanse gerechten worden aangeboden bij Burger King, gelegen net om de hoek bij de accommodatie in Newburgh.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    2 sterren
Newburgh Inn
Onze tips

Is Newburgh Inn iets voor u?

Perfect als u
  • Met de auto reist, want er is gratis privéparkeergelegenheid bij het hotel.
  • Een eenvoudige kamer wenst met koelkast, zithoek en kabel-tv met HBO.
  • Een snelle hap wilt vlakbij, want Burger King is tegenover het hotel gelegen.
Sla over als u
  • Uw hond wilt meenemen, want huisdieren zijn niet toegestaan in het hotel.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een van de weinige hotels in het gebied waar veel gasten vaker terugkomen

Faciliteiten van Newburgh Inn

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Verkoopautomaten
Newburgh Inn Gastenservice
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Flat-screen TV

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Newburgh Inn.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien